PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3690}

Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Pet Detective
6,3 307 047
ocen
6,3 10 1 307047
4,9 17
ocen krytyków
Ace Ventura: Psi detektyw
powrót do forum filmu Ace Ventura: Psi detektyw

Co za debile! Przecież Jim jest genialny.

ocenił(a) film na 9
robert2207

Zgadzam się w 100%-kompletna żenada. Zagrał genialną role komediowa pod każdym względem-film warto obejrzeć tylko ze względu na Carreya który jest tu akurat świetny.

ocenił(a) film na 8
kumo

Kto patrzylby na te wszystkie nominacje ktore nic nie znacza. Jak dla mnie Carrey stworzyl swoja niepowtarzalna gra jedna z najsmieszniejszych i najbardziej wyrazistych postaci lat 90. Jest jednym z moich ulubionych aktorow. Wiec krytycy jego idiotycznych rol -pierdolcie sie

robert2207

That's right! kto by się tam przejmował!

robert2207

Kiedy oglądałem ten film po raz pierwszy wiele lat temu, to uważałem go za arcydzieło komedii 10/10. Obejrzałem go znowu wczoraj i... mocno mnie znudził. Chyba ten film źle się zestarzał. Gagi Carreya są miejscami po prostu irytujące. Zmieniłem swoją ocenę na 7/10.

ocenił(a) film na 10
Franio

Tak jakby kogoś to obchodziło.

lukas069

Ciebie jak widać obchodzi.

ocenił(a) film na 7
Franio

To nie film się zestarzał : tylko TY haha. Trzeba mieć w sobie choc trochę dziecka ,ze by dobrze sie bawić na tym filmie. Jim jak zawsze genialny!

Ritatoja

Może masz rację. Kiedyś wydawał mi się genialny.

ocenił(a) film na 6
Franio

Dokładnie tak samo myślę właśnie skończyłem go oglądać i już tak nie śmieszy jak za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 8
robert2207

Jim jak i film są genialne ale w swojej kategorii. Jak dla mnie Malina dla tego typu filmów i aktorów jest jak Oscar i nie ma się czego wstydzić. Film jest głupi, Jim robi z siebie debila jak tylko potrafi ale właśnie o to chodzi i w tym jest najlepszy.

robert2207

Osobiście lubię filmy z Carrey'em, zwykle gra świetnie i zawsze mnie rozśmiesza, walczy z Eddym Murphym o pierwsze miejsce dla aktora komediowego w mojej głowie, jednak na prawdę nie przepadam za filmami z tej serii Ace'a Ventury i Głupich i Głupszych... jednak poza tym uwielbiałem go we wszystkich filmach, jakie widziałem z jego udziałem, a trochę ich było ;p

robert2207

To jest jeden z niewielu filmów, które można ciągle oglądać i nigdy się nie znudzi.
Osobiście, umieram ze śmiechu za każdym razem kiedy go oglądam

ocenił(a) film na 10
robert2207

też tego nie rozumiem

ocenił(a) film na 6
robert2207

We wszystkich tych filmach za które dostał nominacje od szanownych "ekspertów" zagrał po prostu znakomicie. Do pełni szczęścia brakowało tylko Jego wygranej:)

ocenił(a) film na 5
robert2207

Ale niektórych takie aktorstwo irytuje. A ta nominacja jest tym bardziej bez sensu, że była też za film "Maska", czyli za jego najlepszą rolę.

qqryqu

gadanie dupą było pierwsza klasa.

robert2207

Malina to też wyróznienie przecież!A w dzisiejszych,zwariowanych czasach nawet pożądane przez niektóre gwiazdy bo przy jej odbiorze moga fajnie zagrać i pokazać słynne łzy wzruszenia w oczach...kakakahahaha

wilkrobert132

Makina to PRESTIŻ,ROZPOZNAWALNOŚĆ=KASA!A przeciaż o to wszystkim chodzi!No...prawie wszystkim na szczęście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones