PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851885}

Krzyk

Scream
6,0 19 690
ocen
6,0 10 1 19690
6,7 28
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Dewey i jego wątek miłosny z Gale był naprawdę ciekawie poprowadzony i bardzo czekałem na nową część. Dewey ginie w głupi sposób i w dodatku robią z niego alkoholika i zabierają mu miłość życia... Za to duży minus w ocenie.

ocenił(a) film na 10
Czara_Ognia

Nie spoileruj w tytule! Niektórzy jeszcze nie widzieli filmu (ja na szczęście widziałem. Musieli w końcu uśmiercić z "trójcy". Wiem, to zabolało każdego fana serii ale świadomość ,że każdy może zginąć, działa w tym filmie na plus.

ocenił(a) film na 4
Czara_Ognia

Bo nie mieli żadnego do rego pomysłu na scenariusz. W ogóle ta scena była straszna. Głupia i niepotrzebna, w sensie.

ocenił(a) film na 8
Czara_Ognia

Wiesz co to SPOILER dzięki za zje**nie całego seansu co za bezmózg.

ocenił(a) film na 8
severus999

Nie wchodzi się na fw przed obejrzeniem filmu ;) polecam metodę :)

Czara_Ognia

Jak można napisać spoiler w tytule..

ocenił(a) film na 10
Czara_Ognia

Też żałuję , że zginął. Wolałbym Gale , ale oglądając zwiastun można było się domyślić , że Dewey zginie. Zresztą od pierwszej sceny z nim w filmie też można to wyczuć. Widać , że był już zmęczony tym wszystkim , był na emeryturze przez co stracił już swój refleks i intuicję i na początku nie chciał pomagać w tropieniu mordercy. A poza tym w poprzednich częściach naprawdę cudem unikał śmierci więc ta musiała w końcu go dopaść. I mimo tego , że wciąż się kochali stracił Gale i można powiedzieć , że przez to stracił chęć do życia. Przynajmniej udało im się jeszcze spotkać , a Gale go pomściła(ogólnie świetna scena) Pewnie gdyby nie przeszedł na emeryturę byłby w lepszej formie i przeżyłby 

ocenił(a) film na 2
Czara_Ognia

NIe martw się, wróci. Przecież nie dostał w głowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones