PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851885}

Krzyk

Scream
6,0 19 605
ocen
6,0 10 1 19605
6,7 27
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Słaba część

ocenił(a) film na 3

Nie rozumiem zachwytów nad tą częścią. Gra aktorska była naprawdę przeciętna, nawet aktorów, którzy mieli większy staż i grali w pierwszej części. Reakcje bohaterów były nieadekwatne do sytuacji- kompletnie nie oddawali oni klimatu. Dobór muzyki też nie porywał- w wielu miejscach nie pasowała do kontekstu sytuacji i nie trzymała w napięciu. Miałam wrażenie, że jest bardziej przygodowa. Fabuła także bardzo przewidywalna- wystarczyło bliżej przyjrzeć się bohaterom oraz ich reakcjom i na drodze eliminacji naprawdę nie było trudno domyślić się, kto jest najbardziej podejrzany. Miałam poczucie, że jest to parodia pierwszej części. Na plus na pewno mocne, krwawe sceny i dynamicznie ukazana postać Ghostface'a. Ze swojej strony nie polecam.

WM3999

Jak ja się cieszę że nie jestem samotny w tej opinii! Film naprawdę żenujący... :/

ocenił(a) film na 2
WM3999

ja nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą (zgodnie z prawdą) że to kiła a dają 5 jakby to był trzymający poziom film.

WM3999

Rzeczywiście, dla mnie, jako fana poprzednich części, ten film był wręcz beznadziejny, głupi i przewidywalny. Już w pierwszej połowie filmu wiedziałem kto jest zabójcą. Reżyseria i scenariusz na fatalnym poziomie, no i po co to lesbijstwo w tym filmie - widać, że film "politycznie opłacony", po to żeby prać ludziom mózgi, a młodzi niestety się na to nabierają skoro tak wysoko oceniają tego "stolca", bo inaczej nie da się tego nazwać. Wes Craven w grobie się przewraca, że mu zbesztali jego serię! Pieniądze wpuszczone w kanał i stracony czas :( Na szczęście mogę wymazać to gowno z pamięci i zapomnieć, że w ogóle takie ścierwo powstało :p

ocenił(a) film na 2
WM3999

Ja nawet nie oceniłem tego filmu bo danie 1 to tez jakieś punkty a ten twór na nie nie zasługuje:)

ocenił(a) film na 5
WM3999

I najlepsze jest to że policja nie znajduje zabójcy tylko tępi głupi nastolatkowie xd

ocenił(a) film na 4
WM3999

Ja obie aktorki z pierwszej części oceniłem na 1. Te ich twarde gadki pod koniec filmu w stylu Stalona albo Willisa to taki cringe, że psuje cały film. Wogóle ta reporterka z tą naciągniętą twarzą mogłaby konkurować z Jacksonem w ilości operacji plastycznych a ta z kwadratową żuchwą Ridża z Mody na Sukces to chyba już zapomniała jak się gra. Cichopek by była bardziej przekonująca od niej.

ocenił(a) film na 7
WM3999

Ale ten film i gra i wszystko miała taka być :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones