PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851885}

Krzyk

Scream
6,0 19 690
ocen
6,0 10 1 19690
6,7 28
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

krzyk 5

ocenił(a) film na 10

Tak się Cieszę że będzie krzyk 5

krzyk3

Ja też! :D ciekawe co z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 10
anthonyperette

A jak Myślisz Głowni Bohaterowie wrócą do Seri ?

ocenił(a) film na 10
krzyk3

David Aequette potwierdził swój udział, Neve Campbell prowadzi rozmowy. Co do Courtney Cox - na razie nic nie wiadomo.

michi468

Fajnie będzie ich zobaczyć na ekranie ale szkoda jakby ktoś z nich miał zginąć, albo okazać się mordercą :O

ocenił(a) film na 10
anthonyperette

Być może nawet Hayden Panettiere powróci. Kirby mogła przeżyć finał "czwórki". Jej postać była świetnie napisana. Fani z pewnością ucieszyliby się.

michi468

Ciekawe jaki sens miałaby Hayden :D Wgl ciekawi mnie już kto będzie mordercą i z jakiego powodu :D

ocenił(a) film na 10
anthonyperette

Jaki sens? Była znawczyniom horrorów i żeńskim (bardziej inteligentnym) odpowiednikiem Randy`ego. "Krzyk 5" będzie opowiadał o kobiecie, która wróciła do swojego rodzinnego miasta aby zbadać serię morderstw. Może tu chodzić o Sidney, Gale lub Kirby

ocenił(a) film na 9
michi468

Osobiście zawsze wierzyłem że Kirby przetrwała, ostatni raz jak była widziana wykrwawiała się, łapała za ranę i leżała na ziemi ale wciąż była żywa, Wes Craven ani nikt z ekipy nigdy nie potwierdził jej śmierci wręcz Craven sugerował na różne sposoby że jest prawdopodobieństwo że przetrwała, więc faktycznie była by na to szansa, sama Hayden jakiś czas temu na instagrama wrzuciła fotkę ze stylówą na Kirby i nawet nawiązała właśnie do Kirby i Screamu :D osobiście bardzo by mnie to ucieszyło gdyż Kirby jest jedną ze zdecydowanie moich ukochanych postaci w serii (razem z Sidney, Gale i Deweyem), była rewelacyjna i według mnie najlepsza w 4 części, więc byłbym niesamowicie szczęśliwy widząc ją na ekranie ponownie.

ocenił(a) film na 8
Rrouge

Kirby to dla mnie absolutnie przecudowna postać cyklu, ale jej szansa na jej ponowne pojawienie się wynosi jakieś 0,1% więc póki co to tylko fantazyjne myślenie życzeniowe. Gdyby był jakiś oficjalny cień szansy, wyobrażałbym sobie to tak, że zagrałaby tylko epizod. Oczywiście na końcu. Ujawniłaby się niespodziewanie w najmniej spodziewanym momencie by ratować sytuację ;)

ocenił(a) film na 10
michi468

A jak Myślisz czy Sidney Powróci do Krzyku 5 ? czy Neve powinna zagrać i czy Powróci

ocenił(a) film na 10
krzyk3

Neve campbell jeszcze nie potwierdziła angażu. Prawdopodobnie Sidney nie będzie już główną postacią

ocenił(a) film na 8
krzyk3

Główna obsada w komplecie. Film już nagrany. Montaż A potem premiera.

ocenił(a) film na 8
anthonyperette

Obawiam się, że bez Wesa Cravena to niewiele dobrego z tego wyjdzie, ale zobaczymy.

krzyk3

to za tydzień będziesz mógł krzyczeć....

Shadow_dawnego_gggggg

Jestem po całkiem spoko wyszło za scenki +18 chyba powinno być

ocenił(a) film na 8
krzyk3

Już wiemy, że nie jest to 5tka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones