PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128531}

Listopad

November
5,8 394
oceny
5,8 10 1 394
Listopad
powrót do forum filmu Listopad

Dziwny film

ocenił(a) film na 4

Film niskobudżetowy i nie spodziewałem się wiele. Ogląda się przyjemnie, ale zupełnie nie wiadomo o co chodzi. Jak dla mnie - poniżej oczekiwań.

chico

no rzeczywiście dziwny i rzeczywiście nie wiadomo o co chodzi. Jednak nie wiadomo kiedy mi ta godzina minęła

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
King_SX

Bo na niektórych filmach trzeba myśleć. Jak nie rozumiesz Lyncha to się za niego nie zabieraj bo to bardzo ambitne kino.

aeroDepeche

mnie też się nie podobał, trochę 'powalczyłam', ale nie zdecydowałam się obejżeć do końca, ani klimat, ani aktorzy nic mi nie podpasowało, to już wolę dramaty z lat 80/90 klasy C, niż te "nowoczesności".

ocenił(a) film na 4
libella

Ja oglądałem ten film kilka miesięcy temu i fakt, jest troszkę nudny, ale nie jest na pewno filmem głupim. Można powiedzieć, że jest tak troszkę nudną, niskobudżetową wersją Czarnego Łabędzia. Nie lada wyzwaniem jest wydedukować o co w nim tak naprawdę chodzi. Z przyjemnością sobie go dziś przypomnę na TVP1 o 23:20 ;)
no i jeszcze jeden plus tego filmu i argument za tym, aby go obejrzeć - niesamowicie piękna i uzdolniona Courteney Cox.

patrykDJ2009

hm, skoro tak piszecie...zwykle trochę późno go emitują, a wieczorami to już ciężko się myśli ;>

ocenił(a) film na 9
chico

witam.czy ma ktoś możliwośc sprzedania bądz wskazania gdzie mozna oglądnąć ten film?

ocenił(a) film na 4
maciekb80

Jest do kupienia na allegro za niecałe 20 zł.

ocenił(a) film na 9
patrykDJ2009

Nie ma

ocenił(a) film na 4
maciekb80

http://allegro.pl/listopad-courteney-cox-polski-lektor-dvd-i2409242079.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones