PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298389}

Rzeź

The Tripper
3,9 2 013
ocen
3,9 10 1 2013
Rzeź
powrót do forum filmu Rzeź

średni

ocenił(a) film na 5

Podobny troche do piły tylko akcja inna głupie zakończenie są tez trzymające w napieciu sceny i komiczne szczególnie jedna:):)

Manka1955

do piły to jest tak samo podobne jak "śmierć w wenecji" do filmu akcji

dontpanic

Haha, kojarze "Śmierć w Wenecji" z filmu "Chłopaki nie płaczą", ale tam pokazane było jak się filmik rozkręcał :p

Oj proszę nie porównywać tej chały "Rzeź" do jednego z lepszych thrillerów psychologicznych PIŁA (SAW). Toż to bluźnierstwo :)

Kacper_1984

Nazywanie piły dobrym thrillerem to też nieporozumienie. Twórca tamtego filmu chyba nigdy nie miał styczności z aktami lub biografiami prawdziwych seryjnych morderców (jak np. Albert Fish, Ed Gain, Karol Kot, Nicolas Claux), bo ten "Jigsaw" w ogóle nie ma psychiki seryjnego mordercy tylko co najwyżej Batmana (ja być dobry, ja zemścić się na złych ludziach ;P).
No a żeby nie było offtopu to powiem, że jak można porównywać filmy o tak różnej fabule.

ocenił(a) film na 2
Manka1955

Lubię takie filmy, można się posmiac. To nie był horror czy thriller tylko komedia.

Mentor_12

To dobre :)
Piła = thriller psychologiczny. Padłem.
Toż to slasher i do tego kiepściutki.

Różne rzeczy już słyszałem od fanatyków Piły, ale "thriller psychologiczny" doprawdy powala.

pozdrawiam
PROZAiC

prozaic

Tak właśnie ten film był reklamowany gdy wchodził do kin, jako thriller psychologiczny, następca "Seven" i "Silence of the Lambs" :P

No i nie jeden dał się nabrać :P

donZabol

Taaa. A proszek Ariel jest inteligentny :)
Reklama źródłem prawdy absolutnej. Normalnie Biblia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones