Bear Grylls

Edward Michael Bear Grylls

8,8
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bear Grylls

Gościu jest przereklamowany. A te jego programy są tak wyreżyserowane że żal patrzeć. Wole na youtube pooglądać survivalowe filmy kręcone przez zwykłych ludzi znających się na rzeczy i nie robiących z survivalu jakiegoś show dla mas.

Mariusz005

Jak dla mnie takie show to bomba. 10/10.

Mariusz005

ok. to prawda że jest reżyserowany, jednak tak jak zauważyłeś, są to programy dla mas i może pomogą jakiemuś zasiedzianemu brytyjczykowi amerykanowi itd. ruszyć się gdzieś. Jak dla mnie ten facet ma ogromną siłę motywacji, potrafi zachęcić do działania czy to w swoich książkach czy w programach. Ja sama pierwszy survival przeżyłam właśnie dzięki jego programom, a później książce o survivalu. jak dla mnie daje radę, ale to moje subiektywne zdanie :)

harcernica

Moim zdaniem jest bardzo haryzmatyczny, odważny ale troche za dużo robi idiotycznych rzeczy, za bardzo się popisuje (showman)
Nie pamiętam gdzie to było w którym odcinku, gdzieś w górach nie miał jak zejść na dół to skoczył sobie na wielkie 30-40 drzewo i potem po nim zszedł na dół, albo specjalnie wsoczył do prawie zamarzniętej rzeki - nie oszukujmy się co niektórzy mogą chcieć go naśladować, lub bedąc w jakiejś trudnej sytuacji pomyślą sobie On dał rade to ja też dam.... i może to się skończyć bardzo tragicznie.

Najbardziej mnie wkurza ta jego bieganina - kto biega po lasach, mokradłach górach - czy on ma jakiś wiatrak w tyłku, że nie może normalnie chodzić ;)

Obecnie jest fajny nowy serial z nim i z grupą coś w stylu Survior - Ryzykanci ale znacznie lepszy od wspomnianego, nie ma tam durnych głosowań, nie ma takiej pshologicznej naparzanki - Bear mówi im co mają zrobić, jaką trase mają przejść a potem jedynie On decyduje kto odpada z grupy. Bear też tu nic nie kozaczy, nie przechwala się swoimi showmeńskimi umiejętnościami tylko z boku jak cenzor komentuje błędy, poprawia, daje rady.
Przy okazji polecam też "Ed Stafford poza cywilizacją" - czyli całkowicie sam na bezludnej wyspie. Ciekawe jakby sobie na takiej wyspie poradził Bear Grylls - takiego showmena już by chyba nie zgrywał ;)

ixxert

świetnie że podsunąłeś mi nowe programy dzięki ;)
skacze do zamarzniętej rzeki pewnie dlatego żeby pokazać jak się wydostać :D
i tak, zgadzam się jest showmanem, ale umiejętności także ma ogromne wystarczy zobaczyć jaką ma biografię i co musial zrobić żeby tyle osiągnąć.

No, ale cóż ja tam wiem lubię go też za to, że jest naczelnikiem scoutingu w bryt.

użytkownik usunięty
Mariusz005

Te filmy z YT mają taką świeżość w sobie - prawdziwość - też je lubię...

Mariusz005

tylko niektóre sceny są zaaranżowane, by ukazać wszystkie sytuacje, w których człowiek może się znaleźć i pokazać jak wtedy przetrwać, bo jak sam tytuł wskazuje to jest "Szkoła przetrwania". Mimo to program jest bardzo realistyczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones