Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

Botoks

użytkownik usunięty

Jak myślicie , czy ona wstrzykuje sobie botoks?

Oczywiście. Każdy wie, że ona ma twarz wypełnioną botoksem. Kiedyś w
gazecie czytałem z nią wywiad pt. " Botoks- czemu nie?". Nic w tym złego.

tak!Myślę że TAK! w końcu co w tym złego?

Katie_Cassidy_2

pewnie, że ma. Widać to bardzo w Cougar Town. :)ale aktorka dalej z niej świetna :)

Leighton

Jak na 40 lat to wygląda świetnie, więc ten botoks jej nie szkodzi (przynajmniej na ekranie wygląda świetnie)

Jezus_

Kiedyś powiedziała że sobie wstrzyknęła (przyznała się, to też się chwali) ale że nie dokońca jest z tego zadowolona bo miała bardzo opuchniętą i napiętą twarz która uniemożliwiała jej dobre granie i raczej w najbliższym czasie tego nie powtórzy ;)

dziabonczek

Nie widzę w tym nic złego. Oby tylko nie przesadziła i nie wyglądała jak Donatella Versace.

Anteek95

dokadnie oby nie przesadziła a mi się wydaję że już za dużo

ChylinskaFan

Jak już ktoś napisał to sama się do tego przyznała. Botoks to nie jest tak, że sobie raz wstrzyknie i już, trzeba go stosować później regularnie przez jakiś czas więc nie jest łatwo od tego odejść. Co nie zmienia faktu, że ciągle wygląda świetnie :)

Mefju41

Oglądałem ostatnio Krzyk 4 i właśnie zaskoczył mnie jej wygląd. Nie chodzi o to, że jest ładniejsza - bo jest ;] Ale jest inna jakaś... Tylko nie wiem na ile to zasługa botoksu a na ile dojrzewania jej urody ;-)

KaeM_4

To raczej botoks, ale z botoksem, czy bez niego (nawet jakby miała tak wielkie zmarszczki, że cała jej twarz by się pod nimi zapadała) to dla mnie i tak jest #1, bo Monice można wszystko wybaczyć ;)

KaeM_4

dokładnie, jej twarz jest zupełnie inna, Jen czy Lisa wiadomo starzeją się, ale każda zachowała swoją urodę, Court jest chyba niestety przewrażliwiona na punkcie swojego wieku

ChylinskaFan

http://www.gala.pl/uploads/pics/SIPA_sipausa30071402_000038.jpg

^ na zdjęciu pod powyższym linkiem wygląda jakby zamiast kremu wcierała w twarz sterydy.

patrykDJ2009

Na tym zdjęciu wygląda jakby się przygotowywała do roli w Avatar 2 Lub w nowyum Dniu Niepodległości :P

KaeM_4

jednym słowem nie starzeje się z godnością, powyższe zdjęcie okropność, ale i tak ją uwielbiam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones