Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

Jak myślicie czy Courtney jest podobna do Nelly? Ja myślę, że na pewnych zdjęciach są jak dwie krople wody.

antyra

Nic a nic, i chyba chodziło Ci o podobieństwo ;P

antyra

Nie wiem czy jak dwie krople wody, ale dla mnie też czasami są do siebie podobne. ;)

antyra

Też uważam, ze są zabójczo podobne. Szczególnie jak mają obydwie związane z tyłu włosy... to az dziwne jest;)

antyra

Też to zauważyłam :)
Ale Courteney jest bardziej podobna do tej dawnej Nelly z czasów płyty Folklore, bo teraz Nelly sobie powiększyła usta i wygląda jak Fergie i inne gwiazdki.

antyra

To chyba Nelly jest podobna do Courteney. Pani Cox jest starsza i nieporównywalnie dłużej sławna niż "dziewczynka" Furtado.

yoshimitsu

Zgadzam się :) Skupiłam się bardziej na Nelly, bo chciałam podkreślić, że ta dawna Nelly przypomina mi Courteney.

antyra

Ja bym powiedział że Courteney jest podobna do Natalii Imbruglii, szczególnie oczy.

antyra

Dla mnie Courtney Cox jest prawie identyczna z Teri Hatcher.

Ferenczy

Z Teri Hatcher tylko trochę na tym zdjęciu to nawet tak(uśmiech). Ale zdecydowanie bardziej do Nelly Furtado.
Ale czasem przypomina mi też Jennifer Connelly(ten sam typ urody niebieskie oczy i czarne włosy;)

użytkownik usunięty
antyra

Nigdy nie wydawały mi się podobne - może faktycznie, na tym zdjęciu... Ogólnie Cox ma raczej bardziej klasyczne rysy, a Nelly dość ostre i charakterystyczne. Obie są bardzo ładne, choć osobiście bardziej podoba mi się Nelly. :)

Ma podobny głos i śmiech do Lisy Edelstein :)
I wgl trochę podoba, jak się ogląda Lisę w House'ie i Courteney w Przyjaciołach. :)

antyra

są do siebie bardzo podobne. a juz napewno w tym tyledysku Nelly http://www.youtube.com/watch?v=QnWZwhxuNZQ :)

antyra

A to fragment wywiadu Cox, w którym wypowiada się na temat podobieństwa do Furtado:
"Uświadomiłam to sobie dopiero wtedy, kiedy się spotkałyśmy. Stałyśmy obok siebie na jakiejś imprezie. Nagle podszedł mój agent i zaczął opowiadać Nelly o zmianach w scenariuszu do "Przyjaciół". Mój agent! Naprawdę się oburzyłam , ale kiedy spojrzałam na Nelly, przestałam się dziwić. Wyglądałyśmy identycznie."

patrykDJ2009

patryk, wiesz może gdzie znaleźć ten wywiad ?

ChylinskaFan

Ja też go już szukałem w Internecie i nie wiem gdzie on jest. Kawałek tego wywiadu znalazłem na wycinku z nie wiem jakiej gazety, bo jeszcze kilka lat temu byłem jej fanatykiem i do tej pory mam mnóstwo jej zdjęć i wywiadów z różnych gazet. Nawet do tej pory jak widzę ją na jakiejś okładce, co prawda rzadko jest na jakiejkolwiek, ale jak już, to zawsze kupuję tą gazetę. Co by to nie było... sentyment? Ja wiem?

patrykDJ2009

Ja też ją uwielbiam, ale nie jestem fanatykiem. Uważam, że ma coś w sobie takiego przyciągającego, i jej po prostu nie można nie lubić

antyra

co ciekawe Courteney jest 15 lat starsza a porównujac ją dzisiaj z Neli nadal nie widać żadnej różnicy wiekowej jaka je dzieli.

antyra

jeszcze troche zalatuje Demi Moore
http://www.google.pl/search?q=courteney+cox+demi+moore&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&sour ce=univ&sa=X&ei=t0l1UaCqKoWZO-WDgfgJ&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1600&bih=797

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones