Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

Coutney Cox to bez wątpienie jest jedną z najbardziej sexownych aktorek w HOLLYWOOD. Ten kobiecy wdzięk i ten uśmiech może doprowadzić faceta do obłędu. Jej mężem jest ten pedzio David Arquette ( nie wiem co tak piękna aktorka może w nim widzieć).Zawsze gdy oglądam z nią jakiś film czy też serial to przez cały czas w nią się wpatruję. Świetnie wyglądała w serialu Brud (co większość z was się ze mną zgodzi). Cudownie tam grała zwłaszcza w scenach rozbieranych. Zapewne nie jeden zechciałby spędzić z nią noc.

DarkUncle

Ja też bardzo ją lubię. Jest moją ulubioną aktorką z grupy aktorek, które lubi się niekoniecznie za talent, ale za to, że są fajne i jestem jednym z tych, którzy chcieliby spędzić z nią noc.
Nie wiem czy wiesz, ale w tym tygodniu pojawiły się plotki o tym, że Courteney i David się rozchodzą. Można o tym przeczytać kilka tematów niżej.

patrykDJ2009

wiem wiem. jakoś mi oni do siebie nie pasowali. a Ty jak uważasz ??

DarkUncle

Nie jest specjalnie zdolnym aktorem, ale nic specjalnie do niego nie mam. W sumie szkoda, że zmarnowali razem 11 lat. Zawsze mi się wydawało, że on jest takim błaznem u bogu eleganckiej i wyrafinowanej kobiety, ale przecież mówią, że przeciwieństwa się przyciągają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones