Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

nie ma "Krzyku" jako że ona mega dominuje w tej produkcji.podobno za 4 część wzięła 10.00000 mln dolarów czytaj dziesięć milionów dolarów

maciekb80

No wiesz... za kilka minut w "Przyjaciołach" zgarniała po 1 milion za odcinek ;p

patrykDJ2009

no wiesz Lisa czy David tez nie mniej .Niestety nie przełozyło sie to na dalsza ich kariere a szkoda.

maciekb80

Courteney też za bardzo znana nie jest. Zagrała jedynie w "Krzykach". Według mnie jest jednym z najbardziej zmarnowanych potencjałów Hollywood. Najbardziej mi jest jednak szkoda, że jej ciąża nie pozwolił jej na przyjęcie roli jednej z głównych bohaterek "Gotowych na wszystko". Serial okazał się hitem i mógł być zbawieniem dla Courteney...

patrykDJ2009

Zgadzam się.Ma jednak swoje "Miasto kocic" w "Brud" tez wymiata. Teraz mam ochote na "talhotblon" ale chyba jeszcze sobie poczekam.

maciekb80

No wymiata, ale niestety prawda jest taka, że "Brud" zdjęli w połowie zdaje się drugiego sezonu przez niską oglądalność, a "Cougar Town" też nie ma szerokiej grupy fanów... a szkoda, bo Cox ma w sobie moc.

patrykDJ2009

"Przyjaciele" wersja kinowa to dopiero byłby szok

maciekb80

Chętnie bym obejrzał, ale wątpię, że zrealizują takową.

patrykDJ2009

Podejrzewam że gdyby nie ślub Jenifer z Bradem to Cox byłaby najbardziej znana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones