Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

Zwykła przeciętna aktorka. Po za "Przyjaciółmi", "Krzykiem" .. no i może ewentualnie "Ace Ventura: Psi detektyw" nie zrobiła większej furory. Wystąpiła jeszcze w banalnym serialu "Brud" gdzie zagrała zardzewiałą s*kę, która dawała każdemu dupy .. a no i jeszcze "Miasto kocic" i tyle dobrego na ten temat. Są o wiele lepsze od tej pani aktorki choćby np. Brooke Shields, Lena Headey czy też Charlize Theron.

Brum_Brum_

Oj stary... ile produkcji z nią widziałeś?

patrykDJ2009

Przyznaję, wszystkich nie widziałem bo chyba byłbym głupi tracąc swój czas na szukanie oraz oglądanie tylko jej produkcji, ale widziałem wystarczają ilość, aby nazwać ją przeciętną aktorką.

Brum_Brum_

No widzisz... ja widziałem 25 produkcji, w które była zaangażowana i mogę powiedzieć, że przeciętna na pewno nie jest. Można o niej powiedzieć, że jest niedoceniana, ale przeciętna na pewno nie.

patrykDJ2009

Nie widziałem jej wszystkich filmów bo nie miałem takiej potrzeby. Mi wystarczyło zobaczyć tylko kilka (nie wymieniając już tych opublikowanych w temacie). Jeśli aktor/aktorka jest dobry/a w swoim fachu, widać to już nawet po 2-óch filmach. Choćby dając przykład Leny Headey. Zobaczyłem ją na samym początku w "Plotce" a następnie w "300", gdzie od razu przypadła mi do gustu. Niestety z Cox tak nie było. Ani w "Krzyku" ani w "Przyjaciołach" ani w żadnym innym nie pokazała (przynajmniej mi), że jest dobra w tym co robi. Dlatego też, mam o niej opinię taką a nie inną.

Brum_Brum_

a ogladałeś fil "Listopad" ??

maciekb80

Widziałem. Niczym szczególnym się nie wyróżniała. A produkcja wręcz kiepska. Tak samo w przypadku "Posłańca" lub "3000 mil do Graceland" .. słabizna! Nie ważne czy aktor lub aktorka jest doceniony czy nie. Nawet jeśli grywa tylko w filmach niezależnych lub filmach klasy B to i tak można zauważyć przebłysk talentu.

Brum_Brum_

skonczmy tę rozmowę

Brum_Brum_

a w "Przyjaciołach " wręcz wymiatała.Brak złotego globu za rolę Monici = brak wyczucia gustu akademii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones