Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

Listopad (November) 2004, zarobki: $150,000
3000 mil do Graceland (3000 Miles to Graceland) 2001, zarobki: $7,500,000
Krzyk 3 (Scream 3) 2000, zarobki: $7,000,000
Krzyk 2 (Scream 2) 1997, zarobki: $5,000,000
Wbrew przykazaniom (Commandments) 1997, zarobki: $1,000,000
Krzyk (Scream) 1996, zarobki: $1,000,000
Ace Ventura: Psi detektyw (Ace Ventura: Pet Detective) 1994, zarobki: $200,000
Władcy wszechświata (Masters of the Universe) 1987, zarobki: $50,000

maciekb80

Warto też dodać, że od ósmego sezonu Przyjaciół kasowała 1 milion $ za odcinek. Za cały pierwszy sezon Cougar Town zarobiła 7 milionów. Nigdzie w Internecie nie mogłem znaleźć informacji ile wzięła za Krzyk 4, a bardzo mnie ciekawi ile jej wypłacili. Myślę, że około 12 milionów, ale tak mi podpowiada tylko moja intuicja, która może się mylić.

patrykDJ2009

zgadza sie cała szóstka kasowała po milionie za odcinek .skoro za krzyk 3 wzięła 7 milionów to pewnie za "Krzyk4 "mniej jak 10 sobie nie krzyknęła

maciekb80

sporo zarabia, ale większość kasy idzie w produkcje i w firmę Coquette. Gdy rozmawiałam jedną z aktorek, której mąż jest producentem to około 3/4 kasy zarobionej idzie w firmę. Wiadomo jest to opłacalne ale każdy zawód ma swoje "uroki"

patrykDJ2009

To ja trochę sprecyzuję te zarobki odnośnie "Przyjaciół".
W trakcie kręcenia pierwszego sezonu każdy z aktorów dostawał 22,500 dolarów za odcinek. W drugiej serii zarobki aktorów zostały zróżnicowane w zależności od stopnia „ważności” ich roli. Zarabiali wówczas od 20,000 do 40,000 dolarów za odcinek. W trzecim sezonie gwiazdy miały już na tyle stabilną pozycję, że wymogły na Warner Bros. wyrównanie stawek dla wszystkich (co prawda odbyło się to kosztem pensji Aniston i Schwimmera, ale że wynosiły już 75,000 dolców za epizod, nikt się nie kłócił). Za czwarty sezon co odcinek każdemu wypłacano 85,000, za piąty – 100,000, za szósty – 125,000, za siódmy i ósmy – 750,000, a za dziewiąty i dziesiąty – okrągły milion dolarów za odcinek.

achmed7712

chciałem ci zakomunikowac że w pierwszym sezonie Cox zarabiała najwiecej 30 tys a reszta 20 jako że miała wtedy najlepszą pozycję.Mozesz podać stronę z której wytrzasnąłeś bo ci nie wierzę.

achmed7712

dasz ten link do strony z której masz te dane czy z dupy je wyciągnąłeś?

maciekb80

Zluzuj zwieracze człowieku. Mam jeszcze życie poza filmwebem. Wystarczy poszukać. Pozwoliłem sobie przetłumaczyć fragment z angielskiej wiki. Zrobiłem to już dosyć dawno jako, że jestem fanem tegoż serialu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Friends

Teraz czekam na link do Twoich rewelacji na temat zarobków.

achmed7712

tu masz link z zarobkami courteney
http://ambinet.pl/film/osoba/2269/courteney_cox.htm

achmed7712

nota bene jest jedna z najlepiej zarabiających aktorek

maciekb80

Jak widać nie ma tam informacji na temat zarobków w serialu do którego się odniosłem. A tylko to było tematem mojego postu. Nie zarzucałem przekłamania odnośnie jej zarobków w innych produkcjach. Chodziło mi tylko i wyłącznie o "Przyjaciół". Tyle w temacie.

achmed7712

co do twgo że Cox zarabiała na początku najwiecej 30 tys a reszta po 20 dowiedziałem sie z programu "inside hollywood" gdzie mówiono o tym.

maciekb80

gdzie omawiana gwiazdą była Cox

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones