Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

była najpiekniejsza :P
Teraz idąc w ślady Mag Ryan staje się botoxową poczwarą..

mm74

Fakt. Ostatnio się jej przyjrzałem w Cougar Town. Nie wygląda najpiękniej przez ten botox w porównaniu z tym jak wyglądała np. w Przyjaciołach. Ale i tak nie jest tragicznie. Jak ostatnio zobaczyłem najnowsze zdjęcia Nicole Kidman to musiałem spać z włączonym światłem.

mm74

"DANCING IN THE DARK" z Bruce'em Springsteenem wyreżyserował... Brian De Palma!
https://www.youtube.com/watch?v=129kuDCQtHs

mm74

Właśnie oglądam po raz kolejny -już nie wiem, który -sezony "Przyjaciół" na CC. Courtney Cox jest naturalnie piękna w pierwszych, ale już w sezonie 10 widać dziwne zmiany na jej twarzy, zwłaszcza okolicach ust. Przez te kombinacje z poprawianiem urody nie mogę oglądać niektórych aktorek na ekranie. Nicole Kidman pamiętam z "Malice" z tą cudną burzą rudych włosów i oryginalną urodą, teraz już nawet nie śledzę jej filmografii. Naprawdę męczę się, jak patrzę na te ponaciągane twarze, nienaturalne brwi, gładkie czoła. Wszystkie aktorki ( i nie tylko) stają się do siebie podobne, jakby podlegały obróbce w jednym warsztacie..

mm74

Cudna byla rowniez w "dopoki sie znow nie spotkamy" i "3000 mil do graceland"

mm74

Właśnie wyeliminowała wszystkie wypełniacze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones