Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

doprowadzić mężczyznę do zawału serca. Nie jeden z was się ze mną zgodzi. Przepiękna kobieta i ten jej kobiecy wdzięk. Uwielbiam filmy z nią. Nie tylko jest piękna ale świetna z niej aktorka. Kiedy widzę te jej seksowne usta aż mi się gorąco na sercu robi. Pierwszy raz zobaczyłem ją w horrorze "Krzyk" gdzie również świetnie wyglądała. Podobno bierze ślub ze swoim mężem bo ją kilka razy zdradził. Dziwię się mu bo gdybym ja miał tak atrakcyjną żonę nie spuszczał bym z niej oka. Nie jeden pewnie marzy o takiej kobiecie.

BrownMaster

sory .. rozwód chciałem napisać ;)

BrownMaster

Ja ją poznałem, jak oglądałem "Przyjaciół". Na początku jej nie lubiłem, ale potem dopiero przypadła mi do gustu. Do tej pory obejrzałem z nią 16 tytułów.
Słyszałem, że nie tylko on ją zdradzał, ale ona jego z Brianem van Holtem, z którym gra w Cougar Town.

patrykDJ2009

no ja też po "Krzyku" zacząłem ją oglądać w "Przyjaciołach".

BrownMaster

to pewnie widziałeś też "Brud" ( Dirt )

BrownMaster

Widziałem, chociaż na mnie serial nie zrobił zbyt dużego wrażenia, chociaż Courteney pasowała rola nieustępliwej kobiety sukcesu.

patrykDJ2009

hehe.. mi się podobał , ale nie ze względu na sceny rozbierane z Courteney. a jakie byś mi jeszcze filmy z nią polecił. Bo jak na razie oglądałem właśnie "Krzyk", "Brud" i kilka odcinków "Przyjaciół"

BrownMaster

a może tak wogulę to zapodasz mi swoje gg to sobie pogadamy o filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones