Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

czy ona robila sobie usta?? sa takie napompowane, ochydnie teraz wyglada. oszpecila sie!

robert163

Dopiero dziś zobaczyłam jej zdjęcia jak aktualnie wygląda. Niestety oszpeciła się strasznie...

Nephi

to prawda

robert163

We Friendsach, zwłaszcza pierwszych sezonach była taka śliczna... kiedy minie u kobiet ten obłęd ze szperaniem sobie w twarzach? Co jest złego w kurzych łapkach i zmarszczkach? Courtney miała tak ładną buzię, że i tak byłaby ładna, dojrzałe kobiety też są piękne.

raVadrian

Bez kitu, nie mogę tego przeboleć. Była taka piękna we Friendsach, a ostatnio widziałem z nią jakiś świeży wywiad i aż się wzdrygnąłem. I nie chodzi o to, że się zestarzała. Ona byłaby dalej piękna, gdyby dała sobie spokój z botoksem i operacjami plastycznymi.

szezlong

a najgorsze jest to że będzie już tylko gorzej , aż zacznie wyglądać jak żona Jokera i zatrudnią ją w kolejnej części o przygodach batmana

szezlong

Dokladnie.
Calkiem sie jej twarz zmienila,rysy sie gdzies ulotnily...tak jakby starzec sie nie mozna bylo z godnascia.

robert163

Plastik fantastik, zwykły pustak :)

robert163

Joker :)

robert163

robert163 powiedz Ty mi lepiej czego ona sobie nie robiła ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones