Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

kim jest ta kobieta ze jest 6 na Top Ludzie??
kolejna sezonowa aktoreczka? napewno nie zasluguje na miejsce przed artystami...hmnnn....jutro naszczescie pewnie bedzie na 10000000 miejscu...ale mimo tego szkoda, ze ludzie juz nie rozumieja kina, artystów i coraz czesciej ich "obarazaja"...

Aleksjae

Dziesięciosezonowa :) Jest znana głównie z roli Monici w "Przyjaciołach" (swoją drogą grała w tym serialu świetnie), a trochę mniej z roli w trzech częściach "Krzyku".

Aleksjae

W serialu Przyjaciele gra fajnie, ale szóste miejsce to za dużo.

Anda00

No, też się zgadzam, że jest za wysoko, chociaż ją lubię.

Gladka

Myślę, że ten ranking to bardziej ranking popularności niż umiejętności.

użytkownik usunięty
Aleksjae

jak o niej nic nie wiesz to się nie wypowiadaj a tym bardziej głosuj,
debile, którzy w ogole nie oglądają z danymi osobami filmów wchodzą na ich strony i dają im 1 by spadli z rankingu, co za prymitywizm!.......

dzieki za nazwanie mnie debilem:)wcale mi sie nie podobala w tej komercji "przyjaciolach". Widzialam wiec mam prawo zrobic i napisac co chce... skoro Ty mozesz to ja nie moge?Poprostu uwazam ze "aktorka" znana z jednego serialu nie zasluguje na miejsc przed np.Meryl Streep albo Dastinem Hoffmanem, Audrey Hepburn...slyszales/as o takich artystach?
Pozdrawiam serdecznie i Wesołych świąt życze

użytkownik usunięty
Aleksjae

Nazwałem debilami tych, którzy Courteney dali 1, bo ta ocena oznacza "kompletne nieporozumienie, beztalencie" a C.C. do takich aktorów nie należy, tym bardziej ludzie którzy nie znają tej aktorki o tym nie wiedzą... Więc skoro chcesz zaniżyć średnią C.C. i dałaś jej 1 to wiesz jak cię nazwałem.


Możesz pisać co chcesz, ale nie dziw się że ludzie się będą irytować jak powiesz nieprawdę...

Co do wymienionych aktorów, hm, tak się składa, że obie aktorki mam w ulubionych a już dawno na swoim koncie FW napisałem o Meryl Streep "najlepsza gra aktorska". Meryl Streep powinna być nie w pierwszej dziesiątce a w pierwszej TRÓJCE!

Aleksjae

jest poprostu znana z tej roli, takie jest społeczeństwo że zapamiętuje aktorów z dobrych filmów/serialów,liczy sie jakość a nie ilość.

Aleksjae

Aleksja, takich aktorów jak Audrey Hepburn każdy zna (przynajmniej powinnien). Też uważam, że jest to ranking popularności, a nie umiejętności aktorskich. Jednak Courtney bardzo lubię. Nie jest jedno sezonową aktoreczką, choć do wielkich artystów kina bardzo dużo jej brakuje. Lubię ją za rolę w serialu Przyjaciele i za Krzyk. A ostatnio też uwielbiam serial Dirt, w którym naprawdę dobrze gra. A poza tym chyba lepiej żeby ona była w Top Ludzie, niż jakaś "super na topie aktoreczka" jednego podrzędnego serialiku dla młodzieży.
Pozdrawiam :).

użytkownik usunięty
Lorencja

popularność jest plusem umiejętności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones