PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492645}

Cougar Town: Miasto kocic

Cougar Town
6,9 9 147
ocen
6,9 10 1 9147
Cougar Town: Miasto kocic
powrót do forum serialu Cougar Town: Miasto kocic

Całkiem, całkiem.. 7/10

ocenił(a) serial na 7

Obejrzałam właśnie ostatni odcinek, ostatniego sezonu i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Humor w tym serialu jest bardzo w porządku, a nawet dobry. Lubię seriale, które można oglądać bez większego wysiłku umysłowego. Jednocześnie rozumiem opinie niektórych użytkowników, że serial jest o niczym, że nie jest specjalnie śmieszny, że Courteney wygląda jak joker itp... naprawdę rozumiem i macie solidne podstawy żeby tak uważać.

Po obejrzeniu całości mogę śmiało powiedzieć, że oglądało mi się to dobrze. Trzeba podejść do tego serialu z lekkim dystansem i oglądać z przymrużeniem oka. To nie jest serial, który powinno się analizować czy zastanawiać nad fabułą. Polecam osobom, które mają niestandardowe poczucie humoru :)

ocenił(a) serial na 7
alinah

Courteney i aktorka grająca tu jej przyjaciółke udowadniają że botoks może być szkodliwy, obie wyglądają upiornie i właściwie już nie mają mimiki twarzy, jakby nosiły maski, oglądam właśniepierwszy odcinek 5 sezonu i wręcz mnie to zaszokowało O_o

ocenił(a) serial na 7
Annash

To prawda, ale ja i tak obie je lubię. Im dłużej się ogląda ten serial tym mniej przeszkadzają te naciągnięte wargi :)

ocenił(a) serial na 10
alinah

chyba zapomnieliscie, ze Courteney ma ponad 50 lat! zycze wam, zebyscie wygladali rownie "ZLE" jak ona w tym wieku...

ocenił(a) serial na 7
wine_bae

W którym momencie napisałam, że ona źle wygląda? Naprawdę chciałabym mieć jej figurę i urodę, ale nie oszukujmy się - ingerowanie czymkolwiek co zmieniło jej rysy twarzy nie wyszło jej na dobre. Uwielbiałam na nią patrzeć w Przyjaciołach i nadal uważam, że jest bardzo atrakcyjną kobietą. Czasami tylko się zastanawiam czy było warto cokolwiek poprawiać. Ze zmarszczkami i wąskimi ustami też byłaby niezłą laską :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones