PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492645}

Cougar Town: Miasto kocic

Cougar Town
6,9 9 153
oceny
6,9 10 1 9153
Cougar Town: Miasto kocic
powrót do forum serialu Cougar Town: Miasto kocic

Oj słabiutki serial

ocenił(a) serial na 3

zapchajdziura dla biednych stacji z hameryki, śmieszniej już obejrzeć setny raz allo allo.

theart

Zgadzam się. Niby to serial komediowy, przynajmniej z założenia, ale jakiś taki mało śmieszny. Szkoda czasu na jego oglądanie.

ocenił(a) serial na 3
Martin_Eden

Zwabił mnie tytuł ale ani tam kocic ani nawet myszy.

theart

wytrzymałem 4 odcinki pierwszego sezonu.Wielka lipa.Dziwne ze 5 sezon jest,a lepsze seriale anulowano...

ocenił(a) serial na 5
theart

Coś w tym jest... Irytująca jest ta blondynka oraz małżeństwo sąsiadów... Jeszcze zerżnięcie żartu z Przyjaciół (ciało trzeba rozgrzać, to jak rozciąganie-a pro po święta dziękczynienia-Joey jest zabawny, a ten łysy ani trochę)

Coś nie wyszło/

użytkownik usunięty
theart

Właśnie potrzebowałem opinii na jego temat, bo w innym serialu "Community" o nim wspomniano, czyli jednak nie warto? Ok, najwyżej obejrzę 1 odcinek i tyle.

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem pierwszy sezon jest całkiem fajny, niestety potem poziom się obniża (dla mnie od 3 sezonu). Zgadzam się, że lepsze seriale anulowano jak choćby "Happy Endings", "Guys with kids", czy "Friends with benefits".

użytkownik usunięty
agatka641

Ani jednego z tych 3 nie kojarzę :)

ocenił(a) serial na 7

Jak chciałbyś obejrzeć naprawdę zabawny serial komediowy z obecnie emitowanych to polecam "Hot in Cleveland" (niezbyt popularny, bo nie leci w znanej stacji), ewentualnie "Men at work".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones